Язык

  • Русский
  • Українська
  • English
  • Español
  • 繁體中文

Менеджер продаж: +380 (063) 040-25-25

Менеджер по аренде д./г.: +380 (63) 400-71-71

Сервис менеджер: +380 (63) 101-28-28

Отдел обучения: +380 (93) 080-79-79

Заказать обратный звонок

 

Визит студентов Факультет Низкотемпературной Техники и Инженерной Механики

Сьогодні студенти групи ЕН 111 у рамках проходження навчальної практики відвідали компанію GCS - Global Container Service.

Генеральний директор директор компанії Лужанський Сергій Юрійович розповідв про компанію, зокрема, що компанія є офіційним дилером всіх світових виробників рефконтейнерів: Carrier, Daikin і StarCool, ThermoKing., що має у партнерах світові судноплавні компанії такі як «CMA CGM», «OOCL», «ZIM», «MOL», «CHINA SHIPPING» і ін.

Компанії GCS довіряють великі українські компанії: «Мироновский Хлібопродукт (ТМ «Наша Ряба»)», «АГРО^-РОСЬ», «Племптахосовхоз Броварський (ТМ «Інделика»)» і ін.

Головний інженер Лисий Юрій Ігорович доладно і професійно розповів студентам про будову рефконтейнерів, їх оснащення холодильними установками різних типів. Студенти побували у класі, де спіробітники компанії відточують свої практичні навички та проводять навчання бажаючих опанувати спеціальність рефмеханіка. Також студенти прийняли участь у тестуванні агрегатів рефконтейнера при його прийомі на термінал. Студенти уже після першого семестру навчання побачили одне з найперспективніших місць подальшого працевлаштування.

Компанія GCS запрошує на роботу випускників факультету НТТ, а також студентів.

Новости
About the Author

сервисное обслуживание рефконтейнеров, продажа запчастей